Supervision Group

 

Firma Supervision Group jest jedną z czołowych firm na runku budowalanym zajmującą się koordynacją, organizacją i nadzorem inwestorskim prac budowlanych i remontowych. Na rynku polskim działamy od 2006 r. Od tego czasu postęp technologiczny u nas w kraju dzieję się właściwie na naszych oczach. Jesteśmy młodą firmą nastawioną na maksymalne wykorzystywanie dostępnych technologi. Dlatego stawiamy na nieprzerwane pogłębianie wiedzy swojej kadry, aby móc zapewnić Państwu obsługę inwestycji nie tylko zgodnie ze sztuką budowlaną ale używając nowoczesnych technologi wykorzystywanych głównie do oszczędzania energii. 

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę inżynierską z doświadczeniem w organizowaniu i prowadzeniu budów i remontów. Naszą wspólną pasją jest tworzenie nowych standardów, wdrażanie nowych metod usprawniających i polepszających jakość wykonywanych przez nas usług. Staramy się wykorzystywać w pełni możliwości jakie daje nam nauka i postęp technologiczny. Polska staje się liderem  innowacyjnych rozwiązań w budownictwie w Europie Wschodniej. Bardzo ważna jest dla nas ekologia a co za tym idzie stawiamy na energooszczędność. Wykorzystanie energii słonecznej poprzez montaż kolektorów słonecznych i paneli fotowoltaicznych daje nam możliwość nie tylko oszczędzania pieniędzy ale i środowiska. 

 Z uwagi na ugruntowaną pozycję na rynku cały czas staramy się podnosić nasze kwalifikację zawodowe i wdrażać sprawdzone technologie innowacyjne w każdej możliwej dziedzinie budownictwa. 

Ponieważ stawiamy na kompleksowość naszych usług zapewniamy Państwu również kompletną obsługę projektową: projekty architektoniczne, konstrukcji budowlanych, instalacji sieci sanitarnej oraz instalacji sieci elektrycznej.

Współpracujemy również z profesjonalnymi firmami sprzątającymi po budowach które angażujemy jeszcze przed odbiorem końcowym prac aby w 100% zasłużyć sobie na Państwa pozytywną opinię o naszej firmie i cieszyć się z kolejnego zadowolonego klienta.Dodaj komentarz


Dodaj

© 2013-2023 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl